Operativní leasing nemovitostí

Dostali jste se do dluhů ? Vzali jste si půjčky a hypotéky od bank, či nebankovních společností, které už nezvládáte splatit ? Hrozí Vám vymahači a exekutory ? Pochopitelně si nevíte rady a určitě nechcete přijít o nemovitost, kterou jste kdysi ručili. Není vůbec důvod panikařit. I z tohoto problému, koneckonců jako z každého jiného problému, je cesta ven. Vše potřebné se dozvíte v tomto článku.

domy na namesti

Slyšeli jste někdy pojem operativní leasing nemovitostí? Víte co to je a jak funguje v rámci zadlužené nemovitosti ? Společnost Light Finance nabízí možnost odkupu Vaší nemovitosti, při smlouvě, která zaručuje, že si nemovitost budete moct později odkoupit. A žádné strachy, v nemovitosti můžete stále bydlet. Ano i po dobu, kdy nebudete jejím vlastníkem.

penize ktere potrebujete

Operativní leasing funguje tak, že budou vyplaceny exekuce a dluhy, které máte, výměnou za odkup nemovitosti, kterou osídlujete. Po celou dobu nad Vámi bude držena ochranná ruka, která Vám pomůže ven z problému, nebo ještě lépe, vůbec Vám zabrání se do těchto problémů dostat. Setrvají s Vámi až do konce, až do cíle. Jakmile se situace zlepší a obnoví se celkově Vaše bonita můžete si vzít například legitimní hypotéku na nemovitost, od legitimní společnosti (myšleno banky). V takovéto situaci už o dům či byt jen tak nepřijdete a rozhodně v bance, na rozdíl od nebankovní společnosti dostanete mnohem lepší úrok. Přeplatíte méně peněz a celkově na tom vyděláte a ještě odejdete s úsměvem na tváři, jelikož nemovitost, ze které jste se chtěli před nedávnou dobou stěhovat a už jste balili kufry je v současnosti zachráněna a může za to pouze operativní leasing, který Vás zachránil. Ano, obraťte se na tuto společnost, kdykoliv jen přijdou problémy. Oni Vám pomůžou. Podrží nad Vámi ochranou ruku, vyplatí Vaše dluhy a nechají Vás bydlet ve vašem domě.

About the Author