Zábava pro hosty


Oslavy jsou příležitosti, kdy se můžete se všemi, které znáte a máte rádi potkat, pozvat si je k sobě najednou a se všemi si popovídat. Hosty byste si měli volit tak, aby vám osobně vyhovovali a měli by to být hosté, ke kterým máte nějaký vztah, se kterými se třeba přátelíte nebo je to vaše rodina. Nikdy si nevybírejte hosty, se kterými nemáte řeč, a nebo hosty, kteří by tam byli sami, protože je znáte jen vy. Pokud někoho takového máte, tak tomuto hostovi řekněte, ať si s sebou někoho ještě vezme a tím si pojistíte to, že se tam nebude nudit a nebude tam sám. On tímto pochopí, že by se tam jinak sám nudil a pokud nebude chtít jít a nebude s sebou mít koho vzít, tak na oslavu nepřijde. Proto vždy řešte i to, jak se hosté budou na vaší oslavě cítit a jestli je dobrý nápad je pozvat. Vždy nad tímto důkladně přemýšlejte.

oslava

Hosté by se měli totiž umět zabavit i sami bez vaší zábavy, protože nejde vymyslet program na celý večer a je třeba mít také chvilku volno na to, ať si třeba s hosty popovídáte a chvíli si užijete jen čas pro sebe a pro sdělení si novinek, které jste si nestihli říct. Tato přestávka by neměla chybět na každé oslavě, proto se to snažte dodržovat a vždy takovou přestávku udělejte, ať mají hosté čas na to si s někým popovídat, případně aby mohli na toaletu a ven se provětrat, protože i to je potřeba. Nesmíte na to zapomínat.

přípitek

I tak byste si ale měli vymyslet a zajistit program, který bude pro hosty dostatečný a budou se u něj bavit. Měl by také odpovídat publiku, pokud se jedná o děti, tak třeba zvolte kouzelníka z Brna, i když ten by možná zabavil i dospělé, protože kouzelníci mají většinou dost záživná vystoupení. Pokud se pak naopak jedná o dospělé, tak se snažte vymyslet něco pro ně, u čeho zažijí dost srandy a zábavy. Všichni moc dobře víme, co dospělé baví a u čeho se nejvíce smějí. Vždy tedy myslete na hosty, které budete mít.

About the Author