Máte představu o kuchyni?


Máte bydlení v nějakém stylu?
Před pár lety k nám dorazil styl provence, který se vyznačuje bály nebo světlým nábytkem v šedých a modrých barvách. K provence patří květiny a dekorace. Je to styl který k nám přišel, jak název napovídá, z Francie. Pronikl do celého bydlení, a dokonce i do kuchyně. Jestli se vám takový styl líbí a máte v něm zařízenou celou domácnost, možná vám k dokonalosti chybí ještě linka. I kuchyně jde vyrobit v nějakém stylu. Jestli máte málo místa, může pro vás být ideální rohová kuchyně provence. Jak vypadá?

rohová kuchyně

Taková kuchyně je většinou bílá a nebo tmavší s patinou. Úchyty bývají buď ve tvaru knopek a nebo jde o delší kovová madla. Provence kuchyně je velmi zajímavé prvkem celého domu. Doplnit ji můžete mnoha doplňky, díky kterým bude vypadat jako byste se ocitli uprostřed levandulového pole ve Francii. Právě levandule je ústřední květina, která je pro provence styl typická. Nic nezasíti doplňky a textilem s potiskem levandulí. Skvělou dekorací do také kuchyně i samozřejmě i sušená levandule, která navíc krájen provoní celou místnost a navíc odpuzuje moly.

levandule konvička

Nechte si u nás vyrobit krásou kuchyni na míru, která vám bude sloužit dlouhé roky. Dokážeme nejen moderní a veliké kuchyně, ale i méně obvykle linky. Provence je spíše venkovský styl, ale ostudu si s ním neuděláte ani ve městě. Jestli se vám tento styl líbí a zaujal vás, můžete si nechat vyrobit linku, kterou dnes jen tak v nějakém domě nenajdete. Provence není pro každého. Je spíše pro romantičtěji založené jedince, kteří jsou toku hlavou v oblacích.

Podívejte se na internet a inspirujte se u ostatních. Provence může proniknout do celého bydlení, nejen do kuchyně. Slaďte třeba obývací část s kuchyňskou linkou pomocí fialových doplňků, které podtrhnou jedinečnost tohoto stylu. Jde o nadčasový styl, takže vám takový kuchyně vydrží dlouho.

About the Author