Rubrika: Výrobky

Kočárek na cesty

Jestliže potřebujete pro vaše miminko zaručeně spolehlivý kočárek, který je ale také moderní, odolný a v neposlední řadě multifunkční, můžeme vám vřele doporučit kočárek riko brano ecco. Tento kočárek riko brano ecco disponuje například možností použití autosedačky, což oceníte například v případě, že potřebujete s vaším děťátkem zajet k dětskému lékaři na prohlídku, nebo absolvovat obvykle objízdky a jste nuceni vzít své miminko s sebou.

Žena s kočárkem

Kromě toho je další předností kočárku riko brano ecco jeho podvozek, který je vyroben z kvalitního, trvanlivého hliníku. Podvozek je velmi odolný proti všem nárazům a tím i poškození, přesto je tato konstrukce kočárku velmi lehká, čímž umožňuje jeho snadnou manipulaci a přenášení z místa na místo. U kočárku riko brano ecco jistě oceníte i jeho velikou, vypolstrovanou a velmi pohodlnou korbičku se zadní opěrkou, kterou lze nastavit do několika základních poloh, aby se vašemu deťátku dobře sedělo. Každá maminka zcela jistě uvítá i možnost přenosné korbičky, kterou lze opětovně umístit do kočárku ve směru, ale i proti směru jízdy.

Maminka

Další předností kočárku riko brano ecco je bezesporu polohovatelná opěrka nohou. Mezi nesporné plus u tohoto kočárku je použití ekolgické kůže na držadle, což z něho činí našeho favorita. Dalším příslušenstvím kočárku riko brano ecco je také velký nákupní košík s víkem, velmi prostorná taška, do které v pohodě naskládáte jak plenky, tak i všechno ostatní potřebné pro vaše miminko, ale i váš nákup. V příslušenství ke kočárku riko najdete také pláštěnku, síťku proti hmyzu a přebalovací podložku. Rozměry vnitřní korbicky jsou dvaadvacet centimetrů krat osmdesát pět centimetrů krat třicet šest centimetrů. Kočárky riko brano ecco jsou také ušity z ekologických, výrazných a strukturovaných tkanin, takže budete s tímto kočárkem nejen velmi spokojeni, ale také nepřehlednutelní.

Číst dále

Fotovoltaika jako krok k větší nezávislosti na dodavatelích energií

Výhody jsou zcela zjevné

Kdyby se vás někdo zeptal (pokud nejste odborní v oboru), jaké výhody vám přinese instalace fotovoltaiky na střechu vašeho domu, pravděpodobně odpovíte na prvním místě, že ve hře je hlavně úspora financí díky tomu, že slunce vám zdarma vyrábí elektřinu nebo ohřívá vodu. Je vám také jasné, že nikde se nespalují žádná fosilní paliva, nevzniká nikde žádný odpad a další problémy ekologického rázu.

solární panely

K tomuto vám odborníci ještě mohou sdělit, že mezi další výhody těchto systémů patří jejich velmi dlouhá životnost v řádu desítek let a velice snadná údržba a ovládání. Jsou to samozřejmě i jisté nevýhody:

Jaké jsou nevýhody těchto systémů

Sluneční záření – každému z vás je jistě známo, že nežijeme na rovníku, ale v zeměpisném pásmu přibližně kolem padesáté rovnoběžky severní šířky. Kdybychom žili na tom rovníku, slunce by nás ozařovalo po celý rok stejnou intenzitou, neznali bychom střídání ročních období a solární panely by mohly produkovat stabilní výkon. Byly by tudíž efektivnější, než jinde. My se však musíme smířit s tím, že na podzim, v zimě a na jaře se intenzita slunečního svitu snižuje, a tím pádem se snižuje i výkon celé fotovoltaiky v Olomouci https://www.sunus.cz/fotovoltaicke-elektrarny a v jiných městech. Výhodou fotovoltaických panelů vůči klasickým solárním kolektorům pro ohřev vody je však ten, že pracují i tehdy, je-li slunce pod mrakem – sice s menším výkonem, ale pracují, nepotřebujete tedy nutně jasnou oblohu.

fotovoltaika na střeše

Pořizovací cena a její návratnost – při rozvaze, zda se vám fotovoltaika vyplatí, musíte zvážit všechna pro i proti, tedy pochopitelně i pořizovací cenu celého systému a jeho životnost. Musíte si zkrátka spočítat, kolik vás to bude stát, kolik vás bude stát údržba zařízení a případné náhradní díly, jak dlouho je zhruba deklarováno, že fotovoltaika bude sloužit svému účelu i bez údržby, a od toho postupně odečítat úsporu v ceně elektrické energie, případně ohřevu vody, kdybyste fotovoltaiku neměli. Je to sice poněkud komplexnější rozbor, který vám zabere více času, ale vyplatí se jej mít před sebou, než se do realizace tohoto projektu pustíte.

Číst dále

Poslech hudby

Fulltone ocd je skvělý pro náš a váš zvuk. No jen si to představte, že máte doma ten nejlepší a nejgeniálnější Fulltone ocd, který vám pomůže k lepší muzice a ve které budete vynikat a budete ten nejlepší muzikant v okolí. Víte, Fulltone ocd není jen tak něco obyčejného, ale jedná se o něco lepšího, je to novinka, kterou by každý hudebník a muzikant chtěl mít doma nebo by si to chtěl alespoň zkusit. Vím, že jí tedy muzikant nejsem, takže nejsem ba to ten úplný odborník, ale věrte, že nějaké základy mám. Můj bratr je totiž bývalý člen kapely a právě Fulltone ocd měli na denním pořádku. Fulltone ocd měli velmi oblíbené a já jsem ráda, že jsme se s tím taky mohla setkat a že nejsem v hudbě tak úplný negramot. A i když se mi to ani nebude hodit do života, tak jsem ráda, že něco nového znám.

Při hudbě si ráda zaplavu.

A co vy a fulltone ocd? Znáte to nebo o tomto slyšíte úplně poprvé? Myslím, že je to pro každého něco nového a taky velmi zajímavá věc, o kterou se bude velmi mnoho lidí, hlavně tedy muzikantů, hodně zajímat. Podle mě je fulltone ocd kvalitní zvuk, který zlepší každou hudbu a dodá jí perfektní zvuk a doladí všechny detaily.

Hudba dává chuť cvičit.

Já sama jsem slyšela velký rozdíl. Slyšela jsem, jaký je zvuk bez fulltone ocd a taky jsme měla možnost slyšel hudbu s zvuk s fulltone ocd a musím říct, že rozdíl je veliký. Já jako lajk jsme to poznala hned a musím říct, že jsem velmi ráda, že jsme mohla být s tímto fenoménem hudby seznámená. A jak jste na tom vy s hudbou? Dáváte přednost hudbě klasické nebo si vylepšíte vaše chvilky něčím výjimečným, co se týče hudby? Já si ráda zacvičím při pohodlné, ale dravé hudbě, a tak myslím, že právě fulltone ocd je pro mě a moje cviční to prvé. Myslím, že byste to taky mohli zkusit. Já abych se přiznala, tak jsem o fulltone ocd slyšela poprvé nedávno a musím říct, že je to pecka na trhu a jsem ráda, že toto se u nás prodává. Jistě se to hudebníkům vyplatí.

Číst dále

Máte rádi kapra?

Pokud něco nesmí chybět na mém štědrovečerním stole, tak je to kapr. Mnoho domácností jej vyměnilo za jinou rybu, nebo nemají rybu vůbec, ale já mám ráda kapra, a to ne jenom kvůli tradici. Kapra jsem se postupem času naučila připravovat na více způsobů. Všem úpravám předchází naložení kapra přes noc do mléka, což kapra zbaví typického rybího zápachu, který někomu může vadit. Na Štědrý den dělám kapra klasickou přípravou, což je smažení v trojobalu, ale aby to nebylo tak nezdravé, dávám usmaženého kapra na ubrousek, aby to odsálo olej. Kapra na Vánoce kupuju čerstvě zabitého, ale nesníme jej celého, takže zbytek putuje do mrazáku.

kapr

Když uplyne od Vánoc nějaký čas, přijde řada na další porci kapra. Většinou je upečený na plechu v troubě, jen potřený máslem, posolený, posypaný mletou červenou paprikou a poprášený moukou. Protože mám mezi známými pár rybářů, děláme občas grilovačku a není důvod neudělat si kapříka. Porce kapra zabalená v alobalu, kde je posypaná kořením na ryby, potřená kečupem a s přidanou cibulí.

kapr

Na grilu skutečná mňamka. Výhodou kapra je, že je to běžná ryba, kterou si můžeme v našich končinách kdykoliv koupit čerstvou. U kteréhokoliv rybníku rybář nahodí kaprové pruty https://www.mlsport.cz/kaprove/ a je velká pravděpodobnost, že kapříka uloví. Určitě jsou jiné a možná i zdravější, ale dostupnost kapra je jeho velkou výhodou. Když jedeme k moři, určitě bychom měli ochutnat rybu, ale opět takovou, která je v dané zemi běžnou, a kterou tam místní rybář vytáhle z moře, a ne z mrazáku. Obdobně je to s ovocem a zeleninou, vždy chutná nejlépe tam, kde vyrostlo. Kapr má pro někoho hodně kostí, ale máte-li poblíž rybáře, věřte, že i z kapra se dají udělat filety, ve kterých nebudou téměř žádné kosti. Kapr je ryba, kterou bychom neměli z našeho jídelníčku vyškrtnout. Je to přece naše tradice.

Číst dále

Pergoly

Máte domeček a zahrádku, kde budete chystat velkou narozeninovou oslavu, a budete chtít být venku, a ne vevnitř. Ale co, když se z hezkého počasí vyklube déšť? Tak nejlepším řešením je, než vypukne Vaše oslava, nechat si vyrobit na zahradě zahradní pergolu, protože zahradní pergola, nejen, že dodá Vaší zahradě šmrnc, ale zároveň, když spadne, nějaká ta kapka, tak máte střechu nad hlavou, takže Vaši párty a jakékoliv posezení, jen, tak déšť nepokazí. Pozor! Pergola nemusí být vhodná, jen na párty a kvůli dešti, pergola slouží i pro Vás, pro Váš relax a odpočinek, když si chcete, jen odpočinout, nebo si přečíst, nějakou tu knížku. Výhodou je, že už je skoro jaro a jarní akce, takže určitě, je čas rychle hledat pergolu, která se Vám nejvíc bude zamlouvat.

pergola na zahradě

Typy zahradních pergol

Na zahradu si můžete pořídit, to, co Vám bude nejvíce vyhovovat, třeba klasickou pergoly nebo zahradní altánek, a kdyby jste chtěli, a nemáte garáž, tak si můžete pořídit garážové stání.

Jak, lze sestavit pergola

Firma dodává k vlastní montáži spojovací materiál včetně návodu k sestavení. Naprosto zásadní tohoto typu je pevnost spojů a kvalita opracování měkkého jehličnatého dřeva. Nemusíte se bát, že by Vám po pergoly lezl nějaký hmyz nebo by se tvořila plíseň nebo hniloba, protože povrch dřeva je ošetřen ekologickou impregnační vrstvou, proto si lidé nechávají tyhle pergoly a altánky, garážová stání vytvářet na jejich zahradě a jsou velmi spokojeni. Co se týče střechy, tak se využívá střešní šindel, jde o odolnou a velmi jemnou střešní krytinu s dlouhou životností.

zahradní pergola

Můžete si vybrat i na přání, jaká střecha se Vám bude líbit, protože jsou v různých barevných odstínech. Doprava materiálu je po celém území republiky, takže se nemusíte bát, že by Vám firma, která pergoly rozváží, svými vlastními vozy nedovezla. Doba dodání je 2 až 4 týdny, takže pokud, budete mít zájem o dodání co nejdříve, třeba v květnu, tak tuhle důležitou informaci napište do poznámky k objednávce. V opačném případě se ničeho bát nemusíte, firma Vám, pak sama zašle informaci o přesném termínu dodání pomocí sms zprávy několik dní před samotným rozvozem. Určitě neváhejte a už objednávejte, než začne Vaše párty, tak ať vše stihnete.

Číst dále

Vláčky miluje každý

Možná by to byla zajímavá psychologická studie na téma: proč jsou všechny malé děti fascinované vlaky. Chcete-li zabavit děti na celé odpoledne, vezměte je na nádraží. Nemusíte ani nikam jezdit, bude ji stačit se koukat na výpravčího s píšťalkou, na otevírající a zavírající se dveře vagónů a pokud jim strojvedoucí nebo někdo z projíždějícího vlaku zamává, no to bude radosti. Nebo rovnou nasedněte do prvního vlaku a jeďte jednu zastávku a tam a hned zase zpět. Ideální je na to pražské metro, abyste nenasedli v Praze do rychlíku, který zastaví až ve Vídni.

vlak

Není divu, že dojde-li ke spojení vlaku a pohádky, stane se to hitem pro naše nejmenší. Však kdo by neznal mašinku, nebo chcete-li lokomotivu Tomáše. Najdou se však takoví, které láska k vlakům neopustí ani v pozdějším věku a staví si nejrůznější funkční železniční modely tratí, po kterých se prohání zmenšeniny skutečných vlaků. Nejeden takovýto model zabere plochu celého pokoje. A co teprve železniční muzeum s možností sednout si do kabiny strojvedoucího!

vlak

Chcete udělat vašemu dítku radost? Bude mít narozeniny nebo svátek? Lokomotivou Tomáš Masinka-tomas nemůžete nikdy zklamat jeho dětskou dušičku, protož co může být za větší zábavu než jezdit s lokomotivou, kterou zná dítě ze svého oblíbeného seriálu a propůjčovat ji vlastní hlas. Lokomotivě můžete také stavět po její cestě pokojem nádraží nebo depo, kde bude lokomotiva odpočívat. Je-li to opravdu oblíbený seriál našeho mrňouska, tak vám předvede celý oblíbený díl ze seriálu. Jediné, co vám hrozí, když zakoupíte lokomotivu Tomáše, že budete muset časem přikoupit i další lokomotivy, další Tomášovy kamarády. Protože nějakého kamaráda přece potřebuje mít každý. Každopádně zkuste nakouknout na masinka-tomas a určitě vyberete nějakou krásnou lokomotivu, která rozsvítí očka vašeho synka, ale i dcerky.

Číst dále

Pestrá nabídka skvělého oblečení pro ženy!

Pestrá nabídka skvělého oblečení pro ženy!

Dámy, které vyznávají sportovní styl, milují capri legíny a v současné době si je mohou vybírat z nepřeberné nabídky stylů, barev a materiálu! Legíny se skvěle nosí, přilnou na tělo, pěkně vytvarují zadeček a vaše tělo do svůdných křivek. A která žena by nechtěla být krásná, radost na ni pohledět?

Dívky své tělo tvarují i pomoci různých cviků a aerobního cvičení, kondičního tréninku, bosu a dalších sportů. I běh úžasně vytvaruje pěkné pevné ženské pozadí spolu se štíhlými dlouhými stehny, a to vše znásobí ještě vhodný výběr capri legín!

capri legíny

Vaše tělo rozsvítí coral legíny, které svou jasnou barvou přitáhnou zrak vašeho milého a zajisté si vás všimne natolik, že se k vám rád přivine a pěkný den můžete začít v jeho náručí!

Kalhoty mají vyšší pás, který také pěkně vytvaruje postavu a navíc samotný pas i více opticky zúží. Váš zadeček se bude nacházet v komfortní zóně, protože elastický materiál ho perfektně nadzvedne tak, že přitáhne pohledy mužského plémě. A který muž se rád neotočí za dívkou s pěknou postavičkou? Těch bychom mohli napočítat na prstech jedné ruky!

bílé capri

Legíny můžete užít nejen na cvičení formujícím vaše pěkné tělo, ale i v domácím prostředí, kdy je můžete sladit například s perfektně střiženým trikem nebo halenou. Doplníte šátkem, bižuterií, kterou ráda nosíte a skvělý i pohodlný, ale zároveň svěží domácí outfit je na světě! Nikde vás nic neškrtí, nic nevylézá, dokonale se přizpůsobí vašemu tělu, všechno máte pod kontrolou, ovšem jen do té doby, než na vás mlsně pohlédne oko vašeho miáčka…

Jsou vyrobeny na Slovensku, což předpokládá skvělou a neošizenou kvalitu! Vybíráte z velikostí dokonce i XS až po velikosti XL, pro vaši informaci – délka legín je sedmdesát centimetrů, ale pozor, tato délka se uvádí v nenataženém stavu. Takže s tím, milé dámy, počítejte.

Číst dále

Sáčky na zip

Už máte po krk obyčejných sáčků, které musíte složitě zavazovat, trhají se a špatně se otevírají? Tak to pro vás máme sáčky na zip. Jedná se o rychlouzavírací sáčky, které mají obrovskou škálu využití. Jejich předností je hlavně to, že jsou pevné, rychle se zavírají a jsou vyráběné v různých velikostech. Tyto sáčky se dají oproti obyčejným mirkotenovým sáčkům zavírat opakovaně, jsou voděodolné a nedostane se do nich vzduch. Vhodné jsou nejen do firem na balení drobného zboží, ale také na skladování sypkých směsí v domácnostech (např. mouky, sušených bylinek, apod.). Velké velikosti lze použít i na skladování oblečení. Je to skvělá ochrana proti molům.

Sáčky na zip

Obyčejné zip sáčky se hodí téměř na cokoliv. Pokud potřebujete skladovat drobné zboží a nechcete aby se vám poztrácelo, můžete je roztřídit do sáčků podle druhu zboží, velikosti nebo třeba barvy. Je to jen na vás. Jsou tu ale i sáčky na zip s dírkou, které jdou pověsit například v obchodě na háček. Skvěle se hodí například do železářství. Hřebíky, matice a šrouby můžete napočítat do těchto praktických obalů a zavěsit na háček regálu. Další variantou těchto sáčků jsou zip sáčky s posuvným jezdcem. Jezdec umožňuje rychlé a pohodlné otevíraní a zavírání a stejně jako obyčejné zip sáčky zajistí voděodolnost a zabrání vlhkosti.

Sáček s jezdcem

Sáčky na zip jsou univerzálním pomocníkem nejen v domácnosti, ale i ve firmách nebo obchodech. V domácnosti můžou výborně posloužit v kuchyni na ukládání potravin. Chrání je proti okoráním, oschnutím, nebo vysypáním. Díky opětovnému zavírání manipulaci s nimi zvládnou i malé děti. Firmy v nich můžou ukládat různé součástky, které slouží k výrobě různého zboží. A obchody v nich můžou prodávat své zboží, ukládat do nich zboží malých rozměrů nebo velkého množství. Díky rozmanitým velikostem si vybere opravdu každý náročný zákazník.

Číst dále

Zábradlí a schodiště

Schodiště je velmi výrazná část interiéru. Máte ho doma i Vy? Nebo třeba balkón, terasu či cokoliv jiného kde byste měli rádi nerezové zábradlí? To jste tu správně. Nemusíme si snad říkat, že u schodiště je zábradlí naprosto nezbytné. Můžete vybírat z různých typů a materiálů. Stačí si jen říct co byste chtěli právě Vy. Na našich internetových stránkách si můžete prohlédnout naši veškerou nabídku a vybrat si přesně podle svých představ.

Schody

Nerezová zábradlí se vyrábí ve dvou variantách, buď celé z nerezu nebo kombinované s jiným materiálem. Jednotlivé komponenty jsou vždy z nerezu s různou povrchovou úpravou. Další doplňky se mohou doplnit například dřevem. Samozřejmě bude nejlepší, když si vše důkladně přečtete sami na našich internetových stránkách. Ovšem v případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Veškeré, pro to potřebné, informace naleznete tam. Kromě nerezového zábradlí si u nás na stránkách můžete také vybrat jiný druh jako například interiérové nebo exteriérové. To samozřejmě není vše. Pro inspiraci zde také naleznete fotografie, z již vystavěných schodišť a zábradlí.

Schodiště

Naše firma K.M.K. design vyrábí schodiště již od roku 2001, proto si můžete být jisti, že s námi neuděláte chybu. Díky naší dlouholeté praxi dokážeme vyhovět opravdu každému. Jednoduše na našich internetových stránkách můžete poslat nezávaznou poptávku a my Vám do 48 hodin zašleme kalkulaci s výpočtem ceny. Nemůže to být snazší. Tak už dlouho neváhejte. Stavíte dům? Nebo jen renovujete? V každém případě jsou schodiště a zábradlí od K.M.K. design skvělá volba. Zavítejte na naše internetové stránky a přesvědčte se sami. Zábradlí, schodiště, dveře a zástěny nebo třeba zámečnické práce to vše Vám nabízí naše firma K.M.K. design. Tak na co čekáte? Jen klikněte na odkaz a jste na půli cesty.

Číst dále

Filc – všestranné použití za pár korun

Tvoříte rádi? Máte malé děti? Nebo pracujete ve škole či školce? Vedete kreativní kroužek pro děti? Ať tak či tak, určitě pravidelně hledáte inspiraci na to, co s dětmi dělat a jak je zabavit. Pokud rádi s dětmi tvoříte, určitě někdy tápete, co nového by se dalo vytvořit, a hlavně z čeho. Ideální pomůckou k výrobě všemožných dekorací je filc. Vyrábí se v mnoha barvách, je levný, dobře se s ním pracuje, a dá se použít k výrobě různých věcí. Děti se zabaví při výrobě hraček, postaviček, nebo třeba obalů na svícen ze sklenice. Pro zdatnější poslouží jako prostředek k výrobě kapsáře nebo třeba prostírání.

papuče z filcu

U nás najdete metráž, z níž nejmenší možný rozměr pro objednání je půl metru. Díky tomu, že nemusíte kupovat větší množství snadno zjistíte, jestli je tento druh tkaniny pro vás to pravé. Za pár korun vyzkoušíte tvoření buď sami a nebo s dětmi. Vždyť jej využívají i dospělí, tak proč si nezkrátit dlouhou chvíli výrobou něčeho, co využijete i vy? Zabavit můžete celou rodinu. Blíží se Vánoce, a tak můžete zkusit vyrobit třeba kroužky na ubrousky, prostírání nebo vánoční skřítky. Inspiraci a návody k tvoření najdete všude na internetu.

klobouky z filcu

K výrobě dekorací i čehokoliv jiného potřebujete látku, nit a šití, lepidla a případě korálky, nůžky, zkrátka cokoliv podle toho, co chcete vyrábět. Filc drží tvar, proto se z něj vydání i takové věci, které byste neřekli – je oblíbený k výrobě domácí obuvi. Navíc je hřejivý, a tak z něj vydání papuče spousta lidí. Dá se hezky ozdobit – přikupte korálky, různé provázky, zkrátka fantazii se meze nekladou. Najdete u nás skutečně velké množství barev, a tak si určitě vyberete i vy. Dejte se do tvoření ještě dnes a vyberte si barevné látky pro tvoření s dětmi nebo pro výrobu dárků. Pokročilejší mohou vyrobit třeba košíky, věnce, vánoční ozdoby nebo hračky pro děti. Internet je plný inspirace i postupů, budete příjemně překvapeni, co všechno si můžete udělat sami doma.

Číst dále