Kočárek na cesty

Jestliže potřebujete pro vaše miminko zaručeně spolehlivý kočárek, který je ale také moderní, odolný a v neposlední řadě multifunkční, můžeme vám vřele doporučit kočárek riko brano ecco. Tento kočárek riko brano ecco disponuje například možností použití autosedačky, což oceníte například v případě, že potřebujete s vaším děťátkem zajet k dětskému lékaři na prohlídku, nebo absolvovat obvykle objízdky a jste nuceni vzít své miminko s sebou.

Žena s kočárkem

Kromě toho je další předností kočárku riko brano ecco jeho podvozek, který je vyroben z kvalitního, trvanlivého hliníku. Podvozek je velmi odolný proti všem nárazům a tím i poškození, přesto je tato konstrukce kočárku velmi lehká, čímž umožňuje jeho snadnou manipulaci a přenášení z místa na místo. U kočárku riko brano ecco jistě oceníte i jeho velikou, vypolstrovanou a velmi pohodlnou korbičku se zadní opěrkou, kterou lze nastavit do několika základních poloh, aby se vašemu deťátku dobře sedělo. Každá maminka zcela jistě uvítá i možnost přenosné korbičky, kterou lze opětovně umístit do kočárku ve směru, ale i proti směru jízdy.

Maminka

Další předností kočárku riko brano ecco je bezesporu polohovatelná opěrka nohou. Mezi nesporné plus u tohoto kočárku je použití ekolgické kůže na držadle, což z něho činí našeho favorita. Dalším příslušenstvím kočárku riko brano ecco je také velký nákupní košík s víkem, velmi prostorná taška, do které v pohodě naskládáte jak plenky, tak i všechno ostatní potřebné pro vaše miminko, ale i váš nákup. V příslušenství ke kočárku riko najdete také pláštěnku, síťku proti hmyzu a přebalovací podložku. Rozměry vnitřní korbicky jsou dvaadvacet centimetrů krat osmdesát pět centimetrů krat třicet šest centimetrů. Kočárky riko brano ecco jsou také ušity z ekologických, výrazných a strukturovaných tkanin, takže budete s tímto kočárkem nejen velmi spokojeni, ale také nepřehlednutelní.

About the Author