Navštivte město termálních lázní a skvělého odpočinku

Městečko Veľký Meder leží na jižním Slovensku, blízko Maďarských hranic. Proto také tvoří většinu obyvatel maďarští občané. Městečko má necelých 10 000 obyvatel a překvapí vás svým příjemným prostředím v lázeňském duchu, spoustu možností pro odpočinek, sport i zábavu a v neposlední řadě krásnou přírodou. Je vzdáleno pouhých 65 kilometrů od hlavního města Bratislava a dalších zajímavých míst Slovenska, takže můžete pobyt spojit i s výlety do dalších měst. Ale i kdybyste se rozhodli strávit celý pobyt přímo ve Veľkém Mederu rozhodně se nudit nebudete.

termály

Perlou Veľkého Mederu jsou bezpochyby rozsáhlé termální lázně Thermal Corvinus, které nabízí spoustu zábavy pro děti a dospělé. Nachází se uprostřed lesoparku, takže můžete relaxovat obklopeni krásnou přírodou. K dispozici je spousta tobogánů, skluzavek, perličkové koupele, skokanské můstky, vodní atrakce, lezecké aktivity ve vodě, vodní vír a podobně. K dispozici jsou také wellness aktivity v podobě vířivek a sauny. Dohromady na vás čeká celkem 13 bazénů, přičemž 6 je venkovních. Vzhledem k tomu, že některé bazény jsou i vevnitř, je možné navštívit tyto lázně celoročně.

Součástí areálu jsou samozřejmě možnosti občerstvení nejrůznějšího druhu, od fast foodových jídel až po restaurační jídlo. Stejně tak tomu je v celém městě.

bazén

Pro děti je navíc vedle areálu lázní připraveno nejdelší lezecké centrum na Slovensku, kde si vyzkouší lezecké dovednosti v krásném přírodním prostředí.

Neváhejte, a zarezervujte si ubytování Velký Meder https://www.travelguide.sk/cze/velky-meder/ubytovani/. Pokud se chystáte na letní dovolenou, určitě se nevyplatí otálet, Vzhledem k tomu, že se jedná o žádanou lokalitu, kterou využívá v letních měsících k odpočinku spoustu Čechů, Slováků i Maďarů, doporučujeme vždy zarezervovat ubytování předem. Ve městě jsou rozsáhlé možnosti ubytování, od jednoduchých apartmánů, přes penziony až po luxusní hotely. Vyberte si tedy přesně to, co vám bude vyhovovat a užijte si nezapomenutelnou dovolenou na jihu Slovenska.

About the Author