Sáčky na zip

Už máte po krk obyčejných sáčků, které musíte složitě zavazovat, trhají se a špatně se otevírají? Tak to pro vás máme sáčky na zip. Jedná se o rychlouzavírací sáčky, které mají obrovskou škálu využití. Jejich předností je hlavně to, že jsou pevné, rychle se zavírají a jsou vyráběné v různých velikostech. Tyto sáčky se dají oproti obyčejným mirkotenovým sáčkům zavírat opakovaně, jsou voděodolné a nedostane se do nich vzduch. Vhodné jsou nejen do firem na balení drobného zboží, ale také na skladování sypkých směsí v domácnostech (např. mouky, sušených bylinek, apod.). Velké velikosti lze použít i na skladování oblečení. Je to skvělá ochrana proti molům.

Sáčky na zip

Obyčejné zip sáčky se hodí téměř na cokoliv. Pokud potřebujete skladovat drobné zboží a nechcete aby se vám poztrácelo, můžete je roztřídit do sáčků podle druhu zboží, velikosti nebo třeba barvy. Je to jen na vás. Jsou tu ale i sáčky na zip s dírkou, které jdou pověsit například v obchodě na háček. Skvěle se hodí například do železářství. Hřebíky, matice a šrouby můžete napočítat do těchto praktických obalů a zavěsit na háček regálu. Další variantou těchto sáčků jsou zip sáčky s posuvným jezdcem. Jezdec umožňuje rychlé a pohodlné otevíraní a zavírání a stejně jako obyčejné zip sáčky zajistí voděodolnost a zabrání vlhkosti.

Sáček s jezdcem

Sáčky na zip jsou univerzálním pomocníkem nejen v domácnosti, ale i ve firmách nebo obchodech. V domácnosti můžou výborně posloužit v kuchyni na ukládání potravin. Chrání je proti okoráním, oschnutím, nebo vysypáním. Díky opětovnému zavírání manipulaci s nimi zvládnou i malé děti. Firmy v nich můžou ukládat různé součástky, které slouží k výrobě různého zboží. A obchody v nich můžou prodávat své zboží, ukládat do nich zboží malých rozměrů nebo velkého množství. Díky rozmanitým velikostem si vybere opravdu každý náročný zákazník.

About the Author