V čem vozit miminko?

Najít vhodný kočárek není snadné. Na trhu je jich opravdu hodně, a každý kočárek nabízí něco jiného. Předtím, než začnete kočárky aktivně vybírat, je potřeba si ujasnit pár základních věcí, které vám pomohou si ujasnit, jaké kočárky byste měli brát v úvahu. V klidu si s partnerem sedněte, a zamyslete se nad následujícím:

– Kam všude chcete s kočárkem chodit
– Jak vysoký kočárek potřebujete
– Kdy se má miminko narodit
– Zda chcete jen hlubokou korbu nebo i sportovní nástavbu
– Zda budete hodně převážet kočárek autem
– Jaké příslušenství vyžadujete

rodina s kočárkem

Kočárků je na trhu opravdu hodně, a pro někoho může být problém se v nich nejen zorientovat, ale především vybrat vhodný kočárek. Pokud chcete chodit jen na procházky městem a do lesa se nechystáte, stačí vám menší kola. Jestli čekáte, že miminko budete v hluboké korbě vozit i přes zimu, musíte vybrat dostatečně velkou korbu. Na to pozor, některé korby jsou opravdu krátké a miminko se v ní dlouho neohřeje, natož se zimním fusakem.

Dáte hodně na design? Právě u kočárku by neměl hrát hlavní roli, ale pokud je to přece jenom váš hlavní požadavek, vyberte kočárek, který se vám bude hlavně líbit. Na trhu je spousta designů. Jednobarevných kočárků s moderními prvky, krásné kombinace podvozků a látek korbičky, takže nebudete mít problém si vybrat.

muž s kočárkem

Jeden z hlavních požadavků mnoha rodič je nízká cena. Každý nechce za kočárek zaplatit desítky tisíc korun, a tak hledají kompromis. Velmi oblíbený je výrobce Riko. Ten se vyznačuje vysokou kvalitou materiálů i zpracováním, a nabídne vám moderní kousky za příjemné ceny. Podívejte se například na kočárek Riko brano, který vás příjemně překvapí. Snadno se ovládá, má moderní design a cena je bezkonkurenční. Kočárek si vždy vyzkoušejte osobně, protože jen při osobní prohlídce zjistíte, jestli je kočárek vhodný pro váš životní styl.

About the Author