Podnikejte s naší podporou

Kariéra soukromého podnikatele s sebou nese velká rizika, ale také možnost mnohem vyššího příjmu, než byste získali v běžném zaměstnání. Velmi nepříjemné je však to, že vaše příjmy jsou nepravidelné a nemůžete se každý měsíc spoléhat na to, že dostanete konkrétní částku v daný den. Každý měsíc ale máte povinnost zaplatit celou řadu účtů. Nájemné, energie, reklamu a platy vašich zaměstnanců.
brunetka v kanceláři.jpg
Občas je nutné sáhnout po některém z úvěrů. Mnohem častější byla tato potřeba v době, kdy jste začínali podnikat. Dnes máte mnoho půjček, kterým ještě běží doba splatnosti a zatěžují vás každý měsíc nepříjemnou výší splátky. S hypotékou bez doložení příjmu je můžete snadno refinancovat. Nemusíte se lekat názvu, nejedná se o účelový úvěr, který byste museli použít na potřeby související s vaším bydlení. Za úvěr pouze ručíte některou z vašich nemovitostí, ale použití je zcela bez nutnosti dokládat účelovost. Vy jej můžete použít jako nástroj, který vás zbaví nepříjemných měsíčních splátek. Všechny úvěry zaplatíte najednou a zůstane vám pouze nový. Novou úvěrovou smlouvu můžete dohodnout na mnohem více měsíců nebo dokonce let. Delší splácení vám umožní, že částka, která vám odchází každý měsíc z bankovního účtu, se sníží na polovinu, na třetinu nebo třeba i na čtvrtinu současné výše.
ruka s perem na kalkulačce.jpg
Dá vám to příležitost, jak zbývající peníze investovat zpět do vašeho podnikání a pustit se do nových obchodních záležitostí. Stejně tak můžete s novou půjčkou financovat investiční záměr, kde vám chybí potřebná částka do začátku. Financování investičních záměrů se velmi vyplatí. Vyděláte na jejich realizaci desítky nebo stovky procent, ale platíte jen zlomek ve formě úrokové míry za sjednaný úvěr. Úroková sazba se pohybuje už okolo tří nebo čtyř procent. Využijte příležitost k získání snadné a rychlé půjčky.

About the Author