Dobrá zpráva z rubriky aktuálně.

Na spoustě míst naší republiky se stále potýkáme s nebývalým nedostatkem zubních lékařů. Odešel váš dentista do penze a nemá ho kdo nahradit? Nebo jste se přestěhovali přes půl republiky za svojí drahou polovičkou, ke svému původnímu zubaři se už jen tak nedostanete a v nové domovině prostě není jediná zubní ambulance, která by vás byla ochotna přijmout? Nebo máte dítě, je ten správný čas začít s preventivními zubními prohlídkami, ale váš zubař vaše dítě odmítne a jiný poblíž také volný není?

krásný chrup

Nebude jiného východiska, než se začít poohlížet někde jinde. A právě tato nabídka je pro vás jako stvořená. V Praze, která má skvělou dopravní dostupnost, se vás bez problémů ujmou odborníci z ordinací Clinic+. Přijmou bez problémů celou vaši rodinu a skvěle se postarají o váš chrup. Poskytují naprosto komplexní péči, přes prevence, ošetření, zubní chirurgii, estetickou stomatologii i dentální hygienu. Všichni, i ti nejnáročnější klienti, budou s týmem profesionálů naprosto spokojeni. Objednávky se vytváří on-line z pohodlí domova, v čekárnách rozhodně nehrozí žádné hodinové fronty, protože vše je přesně naplánováno na čas a zvlášť v dobách koronaviru se musí brát jako veliké pozitivum, ať už z hlediska nepohodlí, které skýtá respirátor na obličeji, tak i z možného rizika přenosu nemoci v případě dlouhého pobytu v jednom společném uzavřeném prostoru.

clinic+

Tady vám nejmodernějšími technikami vyčistí zubní kanálky, spraví zuby, které zasáhl kaz, vyléčí zubní cysty, vytrhnou neléčitelný zub, postarají se o vaše zubní náhrady a v neposlední řadě vám vytvoří neodolatelně nádherný chrup. Zatímco starší generace ocení širokou nabídku zubních náhrad a implantátů, střední generace bude nadmíru spokojena s moderním a bezbolestným ošetřením kazících se zubů, ti mladší budou doslova nadšeni z estetické stomatologie, která zde doslova vykouzlí každému americký úsměv hodný hvězdy z Hollywoodu. Až odhalíte svůj dokonalý chrup před svým milým, bude už navěky lapen do vašich sítí. A navíc klinika, dle rubriky aktuálně Clinicplus, již spolupracuje se zdravotními pojišťovnami, takže velká část úkonů je placena ze zdravotního pojištění a vás nebude stát vůbec nic.

About the Author