Distributoři léčiv

V tomto článku Vám bude představena farmaceutická společnost Techno Life. Techno life s. r. o. je mladá a rychle se rozvíjející farmaceutická organizace, která jako svůj hlavní cíl pokládá přinášení zdraví a harmonie každému z nás. Zabývá se tedy dovozem, distribucí, výrobou a propagací léčiv a zdravotnických potřeb a to nejen po České republice, ale i po jiných evropských zemích.

Lékárna

Techno Life spolupracuje a zásobuje velké množství odběratelů léků a dalších zdravotnických potřeb nejrůznějším odběratelům – od klinik a zdravotních středisek až po lékárny a nemocnice. Klientům je nabízen kompletní servis týkající se distributorů léčiv včetně jejich výroby a registrace. Techno Life disponuje vlastní logistickou sítí TLCargo a. s. – Techno Life Cargo, která stojí za spolehlivým a rychlým doručením všeho potřebného.

Mezi hlavní odběratele léčiv farmaceutické společnosti Techno life patří lékárny, které následně léčiva poskytují svým zákazníkům. V Techno Life jsou schopni velmi rychle reagovat na měnící se požadavky týkající se zásobování lékárny a proto se tedy nemusíte obávat, že byste ve Vaší lékárně nenašli to, co právě potřebujete. Navíc je každá šarže kontrolována a můžete si být jistí, že tedy nejde o padělky. Všechny požadavky na skladování a přepravu jsou přísně kontrolovány a dodržovány a vy si tedy můžete být jistí, že léčiva, která odebíráte, jsou v nejlepším možném stavu.

Léčiva

Zaměstnanci jsou pravidelně školeni a uskladnění i převoz léků podléhá mnohým zákonům. Zaměstnanci využívají moderní spolehlivý software, na základě kterého budou objednávky léčiv pro Vaši lékárnu vyřízeny rychle a efektivně.

Máte-li tedy zájem o to, aby Vaše lékárna byla zásobována léčivy právě společností Techno Life, můžete se na ně obrátit na webových stránkách www.technolife.cz, kde také naleznete další informace.

About the Author