Bylinné čaje

Taky patříte k těm lidem, kteří si dopřávají opravdu kvalitní čaj? Pokud ano, tak https://www.finance.cz/502926-prazska-burza-posilila-pomohly-ji-akcie-casti-bank-a-cez/ jste tady správně. Moc ráda si dávám kvalitní čaje pěkně s kamarádkou, a to v jakoukoliv dobu. Kvalitní čaje mě naučil pít můj děda. Můj děda byl takový čajový, přesně takhle mi to vždycky říkal. Moje babička mě zase naučila pít kávu. Abych se vám přiznala, tak ani nevím, co bych si měla vybrat. Protože káva a čaj mi chutnají úplně oba stejně. A jsem už na obou dvou závislá. Denně zvládnu vy pít klidně pět kvalitních káv a taky čtyři hrnečky kvalitního čaje. A mám ale opravdu jednu velkou výhodu, a to je ta, že vůbec nesladím. Sladké jídlo mám sice moc ráda, ale kávu a čaj si vůbec nesladím.

Nikdy nepohrdnu kvalitním čajem.

A na čajích si hlavně vážím toho, pokud je opravdu kvalitní. Nejraději mám zelený čaj, který piji již roky, stejně tak heřmánkový nebo mátový čaj. Ale taky nedávám dopustit na další bylinkové čaje, které využívám hlavně přitom, když se necítím dobře. Třeba když mě bolí v krku anebo mám dýchací potíže, tak si dám kvalitní heřmánkový čaj anebo pelyňkový čaj.

Miluji kvalitní čaje.

Pelyňkový čaj jsem začala pít teprve před dvěma lety. Doporučovala mi ho paní lékárnice, když jsem měla zdravotní problémy. Je logické, že pelyňkový čaj vám samozřejmě žádné problémy nevyřeší, ale může pouze zmírnit anebo vám psychicky pomůže. To mě pelyňkový čaj osobně pomohl, což mě moc potěšilo. Taky na psychické problémy je docela vhodný. Tedy ne, že bych byla nějaký blázen, to ne. Ale byla jsem stále ve stresu kvůli tomu, že nezvládám splácet půjčku, takže jsem byla ráda, že lipový čaj a taky pelyňkový čaj mi pomohly. Navíc mi opravdu skvělé chutná, když si občas dám do pelyňkového čaje taky med, abych si osladila život. Jistě znáte od pana Gotta známou písničku o kávě, když si ji osladí. Tak já si občas osladím pelyňkový čaj, abych si něco sladkého dopřála.

About the Author