Přepravky na věci

Řeknu vám tedy, že práce v zelenině a v ovoci není opravdu vůbec jednoduchá. Stále se tam musíte ohánět, nebo dělat něco se zeleninou a ovocem, aby všechno bylo v pořádku. Aby se nic nezkazilo. K této práci jsem přišel zcela náhodou. Přijela jsem zrovna z Itálie, když jsem byla půl roku na stáži ve firmě v Itálii. A když jsem potom jsem se vrátila do Čech a chtěla pracovat, musela jsem pořádně hledat práci, která by mě bavila a uživila mě. Baví mě Itálie a taky italština, takže práce v Itálii pro mě byla zcela zásadní, takže jsem si řekla, že bych se tam taky chtěla někdy vrátit a zůstat tam. Jenom že už to tak bývá, stala se mi doma nehoda. Musela jsem rychle sehnat větší obnos peněz, abych půjčila mámě peníze, která je nutně potřebovala na svou splátku. Šla jsem tedy na brigádu do potravinářství, kde bych se starala na zahradě o zeleninu a taky o ovoce. Pracovala jsem tam taky s plastovými přepravkami, kam se dávalo ovoce a různá zelenina. Pokaždé, když jsme třeba například vykopávali brambory, dávali jsme do plastových přepravek.

Plast je odolný materiál.

Brambory ještě ze začátku vůbec nebyly omyté ani očištěné od hlíny. S plastovými přepravka jsme potom šli do skladu, kde se potom brambory dávaly na pás, kde se potom automaticky brambory čistili. A když potom byly brambory čisté, opět přišly na řadu kvalitní plastové přepravky. Plastové přepravky musely být samozřejmě pořádně čisté, protože když do nich dávaly čisté brambory a další ovoce a zelenina.

Přepravky využijete na mnoho věcí.

Plastové přepravky jsou z firmy schoellerallibert.com. A s tou firmou právě naše firma dlouhodobě pracuje, protože tato firma dodává naší první firmě plastové přepravky a další boxy nebo stohovatelné boxy, kterém naší firmě na ovoce a zeleninu nutně potřebujeme. Jsou různé firmy, jako například schoellerallibert.com která poskytuje kvalitní boxy a plastové přepravky. A pokud i vy potřebujete nutně plastové přepravky, které vlastně můžete využít opravdu na cokoliv, tak si je samozřejmě můžete pořídit. Doma se vám jistě neztratí a jsou hodně odolné.

About the Author