Zkuste se obrátit na půjčovnu dodávek

Pokud vlastníte řidičský průkaz skupiny B a nemáte problém s řízením většího auta, například dodávky, tak takové řešení se vám bude určitě zamlouvat. V dnešní době si zapůjčit auto na nezbytně nutnou dobu, není žádný problém. Samozřejmě se musí dodržet určitá pravidla, ale to platí u každé zapůjčené věci. Většinou jsou k dispozici různé druhy nákladních automobilů, takže si můžete vybrat s plochou tak velkou, která bude odpovídat vašim požadavkům. Výhoda je, že nejste závislí na řidičích nebo omezeni další osobou. Vše si korigujete naprosto sami, podle vlastního tempa a uvážení.
dodávkový vůz.png

Pronájem má svoje podmínky

Vše záleží na domluvě, typu auta, počtu dnů, zdali se budete pohybovat v České republice nebo vycestujete do zahraničí. Další možnost je zapůjčení vozu i s řidičem, ovšem pak musíte počítat s vyšší cenou za pronájem.
O zapůjčení vozu se sepíše smlouva mezi provozovatelem a uživatelem. Uživatel může být pak soukromá osoba, firma nebo právnický subjekt. Převážně se pak liší podmínky pronájmu.
bílá dodávka ford.jpg

V ceně je obsaženo:
– domluva o celkovém počtu najetých kilometrů
– kdy a v kolik hodin si vůz vyzvednete a kdy ho vrátíte, většinou je stanovena denní sazba, ale také se můžete setkat se slevou, pokud si dodávku zapůjčíte na více dnů
– zákonné i havarijní pojištění
– dálniční známka
– asistenční služba
– také uzavřete dohodu o tankování pohonných hmot
Doklady, které nutně potřebujete:
– musíte se prokázat dokladem totožnosti a budete potřebovat dva
– pokud podnikáte, tak určitě živnostenský list
– může být požadován výpis z obchodního rejstříku
– pokládáte zároveň kauci, která je vratná
– další informace se dozvíte při zapůjčení vozu
klíče od dodávky.jpg
Půjčovna dodávek se mnohdy stala velkou oporou podnikatelům, kdy se porouchal jejich vůz, a nemohli vyjít vstříc zákazníkovi. Zapůjčením vozu pak mohli v klidu dokončit svoji zakázku, aniž by zadavatel přišel k nějaké újmě. Součástí zápůjčky mohou být i různé doplňky, jako je navigace, rudl nebo další potřebné věci k běžnému provozu. Veškeré informace vám pak poskytnou zaměstnanci půjčovny.

About the Author