Ozdravná masáž penisu

Muži často touží po tom, aby se jejich pohlavního údu dotýkaly ženské jemné a zároveň chtivé ruce. Mají rádi erotické hrátky, které vybičují jejich libido až k nebeským výšinám. Ale bohužel v domácím prostředí leckdy mají ženy zábrany potěšit svého muže takovým způsobem, jak si on přeje. A proto, muži, pospěš tam, kde ti šikovné ženské ruce připraví takovou ruční masáž penisu Praha, jakou jsi ještě nezažil a jen o ní sníš. Na světě jsme jen jednou a měli bychom si plnit svá přání. Jestliže tě napadají slova jako výčitky nebo snad nevěra, tak na ně můžeš rychle zapomenout. Vyvedeme tě velmi lehce z omylu.

žena smyslná

U masáže penisu se nejedná o sexuální styk, naopak tuto masáž lze považovat i za zdravotní počin, protože ejakulace ozdravuje tvou prostatu. A ta je, jak známo, u mužů zvláště ve zralém věku, náchylná k nepříjemným nemocem. Proto je třeba ji pravidelně pročišťovat, a proto je ruční masáž tvého mužného přirození velmi žádanou ozdravující technikou. Pokud stále jen sníš o profesionálním masírování, zanech snů a přetvoř je ve skutečnost.

muž sprcha

Masérku si vybereš dle svého vkusu, případně si ji zarezervuješ na plánovaný čas. Bude tě čekat v luxusním salonu a budeš-li si přát, spolu se odeberete do sprchy, kde začíná erotické jiskření. Dej volnost svému chtíči a nech svého krasavce opečovat svůdnou a zručnou masérkou. Povede tě citlivě a zároveň rafinovaně k postupnému vzrušení. Začne masírovat jemně tvé hýždě, nižší bedra a vnitřní stranu stehen. Další část masírování se odehrává už jen na zádech. Oddej se jí naplno, jen tak si užiješ báječné erotické chvíle. I kdyby došlo k vyvrcholení už na začátku masírování, erotické hrátky nekončí, ale pokračují dále. Počet orgasmů není na závadu, naopak. Užij si vzrušení a zážitek a dojdi ke slastnému vyvrcholení díky ruční masáži penisu a tantrickým rafinovaným hmatům zkušené masérky.

About the Author