Dlouhá cesta ke startu

Říká se, že nejtěžší je začít. Určitě to platí i v oblasti obchodu, a především při začátku vlastní podnikatelské kariéry. Dobrý nápad je sice to, na čem budete váš budoucí úspěch stavět, sám o sobě však nemůže stačit. Síť potencionálních budoucích zákazníků i možných obchodních partnerů byste měli mít zmapovanou, ještě, než začnete se samotným podnikáním. A až padne to důležité rozhodnutí o tom, že skutečně začínáte, čeká vás mnoho návštěv na úřadech a vyřizování nejrůznějších povolení, registrací a potvrzení. To může značně oddálit počátek vašich obchodů. Přijít o několik zakázek jen proto, že čekáte na některá razítka na úřadech, je jistě velká škoda.

úspěch

S čekat nebudete. Založili jsme pro vás celou řadu společností, z jejichž seznamu si jen stačí vybrat tu, které budete na příštích několik let velet. A jistě to budou léta velmi úspěšná. Pustit se do soukromého podnikání vyžaduje mnoho odvahy a tu už jste prokázali, když jste se rozhodli se na tuto nejistou cestu vypravit. A odvahu budete potřebovat i na to, abyste obstáli v náročném konkurenčním prostředí. Naším cílem je to, abychom vám co nejvíce ulehčili cestu ke startu vašeho podnikání. Začátek bude mít díky již založené společnosti s ručením omezeným velmi hladký a rychlý průběh. Bude vám k tomu stačit jen návštěva v naší kanceláři a podepsání nezbytných dokumentů. Kontaktujte nás co nejdříve.

grafika

Rozhodnout se pro podnikání formou společnosti s ručením omezeným, je jistě správné. Oproti obchodům jako fyzická osoba se nemusíte obávat toho, že budete za své závazky ručit veškerým svým majetkem. Jak už z názvu vyplývá, za závazky společnosti ručíte jen do výše vkladu zapsaného v obchodním rejstříku. Pro vaše podnikání je jistě omezené ručení správnou volbou, jak se do budoucna ochránit před možnými problémy.

About the Author